RSS
Pokochaj zdrowe życie
Pokochaj zdrowe życie

Skorpion - horoskop

Pomyślny dzień na spotykanie starych znajomych, odwiedziny, wizyty i podróże. Możliwe też, że odżyje jakiś flirt, który wydawał się dawno odejść w zapomnienie. Urodzonych w II dekadzie znaku czekają interesujące dyskusje, dzięki którym inaczej spojrzysz na swoje problemy.

Demotywatory

Dziękujemy ! – Za te emocje w ostatnich minutach meczu z Danią ! Jesteście najlepsi !

Francuskie dania

31 maja, 2011 by Ewa, 1 komentarz »

Obecnie bardzo modne i popularne jest jedzenie francuskich potraw. Nie tylko smakują one wyjątkowo, ale także i zachwycają swoim wyglądem. Często, gdy zaproszeni jesteśmy na wystawną kolację, czy to biznesową, czy prywatną w romantycznym klimacie, polecana jest kuchnia francuska (kuchniaplus.pl).


Ma ona swoich zwolenników i przeciwników…

Ma ona swoich zwolenników i przeciwników. Jedni zachwycają się przyrządzanymi na różne sposoby żabimi udkami, ślimakami, serami jakie poleca kuchnia francuska. Inni wręcz odwrotnie, zaklinają się, że za żadne skarby świata nie wezmą tego obrzydlistwa do ust. Jednak jest wiele innych lekkich i smacznych potraw, jakie oferuje kuchnia francuska, które można serwować w przypadku, gdy ktoś nie lubi żab, czy ślimaków. Kuchnia francuska w swoim menu ma także wyśmienite wina, poczynając od wytrawnych, po słodkie, które polecane są do obiadów czy deserów.

kuchnia francuska

Foto: bi.gazeta.pl

kuchnia francuska

Foto: www.ofeminin.pl

Podkreślają one smak serwowanych potraw,…

Podkreślają one smak serwowanych potraw, co dodatkowo sprawia, że kuchnia francuska jest jedyna w swoim rodzaju. Warto więc spróbować czegoś nowego, aby móc samemu ocenić, czy faktycznie francuskie dania są godne zjedzenia, czy też nie.

Tags:


1 komentarz dla “Francuskie dania”

Możesz śledzić komentarze do tego wpisu na atom feed.

  1. zpoznania pisze:

    Po przeczytaniu tego artykułu aż zgłodniałem… Francuska kuchnia jest z pewnością jedyną w swoim rodzaju. Żeby ją zrozumieć i pokochać trzeba po prostu spróbować jakiegoś tradycyjnego dania przygotowanego w wykwintnej francuskiej restauracji. Palce lizać.

Dodaj komentarz